.

Oppo F17 Случај, Oppo A73 Случај, Gift_Source Флип Заштитна Паричникот Случај Тенок СТП Кожна Чанта Потпирачот Folio Магнетна Маска со Кредитна Картичка/ID Картичка Слотови Џеб за O

Oppo F17 Случај, Oppo A73 Случај, Gift_Source Флип Заштитна Паричникот Случај Тенок СТП Кожна Чанта Потпирачот Folio Магнетна

DEN 1636.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Забелешка : Овој случај е одговара за Oppo F17/Oppo A73 (6.44"), не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .кој го заштитува вашиот телефон од учениците, гребнатини, или било која друга секојдневно носење.Картичка Слотови.

Особините