.

Висок Сиера е Сите Метални Туш Глава/Рачен Туш Комбо. 3 Пат Туш Главата Комбо со Рачни Карактеристики Рефлексии Туш Главата И Популарната Рачен Туш w/Лизга-Слободен ?

Висок Сиера е Сите Метални Туш Глава/Рачен Туш Комбо. 3 Пат Туш Главата Комбо со Рачни Карактеристики Рефлексии Туш Главата

DEN 7198.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа 72-инчен црево ви овозможува лесно да се мијат твоето када или туш куќиште со леснотија.Секој туш главата доаѓа опремен со нашите популарни push-button trickle вентил кој им овозможува на корисникот да лесно да се избере помеѓу користење на фиксен туш главата, рачен туш главата, или и двете во исто време!.

Особините