.

16 инчен Нерѓосувачки Челик Туш Главата со Боја се Менува LED Светло

16 инчен Нерѓосувачки Челик Туш Главата со Боја се Менува LED Светло

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Durabile да Трае цел Живот Нерѓосувачки Челик Multicolor Туш Сет,. 16" Од Не ' Рѓосувачки Челик Туш Главата, Фрлија Месинг Diverter,.Led Боја : Сина, Зелена, Црвена, Црвена Флеш (Според температурата на водата се менува).Одлична отпорност на корозија, светло-брзо, светла и издржливи.Одговара на повеќето цевки, се поврзува директно во вашиот постоечки туш цевка.Туш Главата Функција : LED тушеви, Врнежи, тушеви, тушеви Без Рака Без батерија за led туш главата.

Особините