.

Кавер-Drawstring Торба Маскирна Салата Торба Спортски Ранец Лесен Водоотпорен Перница за Мажи Жени Отворено Салата Спорт

Кавер-Drawstring Торба Маскирна Салата Торба Спортски Ранец Лесен Водоотпорен Перница за Мажи Жени Отворено Салата Спорт

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Напредни Материја】 На лесни ткаенини е силна и носат-отпорни, можат да го издржат секојдневно носат и солза, и е издржлив.Тоа се прави на вода-перат најлон ткаенина со јасни печатење и светли бои.Ефикасно заштита на содржината на ранец. 【Drawstring Дизајн】 Со прилагодување на drawstring за да го отворите или затворите ранец, тоа е лесно да се работи, и можете лесно да ги собереш и место на објекти без да се грижиш за губење на предмети.Кога вие не треба да се користи за тоа, може да се свитка за складирање без преземањето премногу простор. 【Лесно да се Чисти】 Тоа може да се употребуваат и нема да исчезнат или да се намали по чистењето.По користите за некој период на време, ние ви препорачуваме да се мијат со топла вода, што ќе го задржи вашиот ранец чиста и уредна.Може да се мијат со рака или со машина.Виси да се исуши е препорачливо. 【Повеќе Наврати】 Погодна за отворен спортски, запишани во гимназиите, јога, училишта, итн.Тоа е неопходен ранец за спорт.На лесни ранец го намалува товарот на рамената.Можете исто така да ја даде на пријатели кои сакаат спортот.Модерен модели се направи тој голем дар. 【Купи со Доверба】 Ние сме посветени на обезбедување на вас со квалитет на производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Класичниот модел дизајн никогаш нема да одат надвор на стил.Користете го носат-отпорни материјали да го продолжи животот на ранец.Едноставен дизајн, лесно да се носат.Ултра-лесни материјал го намалува притисокот на рамениците.Едноставни спортски дизајн е незаменлив производ за фитнес.Оваа drawstring ранец е совршен за спорт, велосипедизам, шопинг, екскурзии, училишните часови, празници и сл.Други Производи во Нашата Продавница.

Особините