.

Направен Во Бугарија Земја Љубов Платно Drawstring Ранец Патување Шопинг Кеси

Направен Во Бугарија Земја Љубов Платно Drawstring Ранец Патување Шопинг Кеси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 36 x 43cm.Класификација : Платно Ранец.Функција : Со тенок, модерен дизајн,овој ранец е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% Платно.Пакет Количина : 1 x ранец.Големина : 36 x 43cm Classification : Платно Ранец Функција : Со тенок, модерен дизајн,овој ранец е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% Платно Пакет Количина : 1 x ранец.

Особините