.

Аниме Drawstring Торба за Мажи Салата String Ранец Аниме Момчиња Кул Cinch Sackpack Водоотпорен Назад Вреќа за Шопинг Спорт Јога Пливаат

Аниме Drawstring Торба за Мажи Салата String Ранец Аниме Момчиња Кул Cinch Sackpack Водоотпорен Назад Вреќа за Шопинг Спорт

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Drawstring Ранец МАТЕРИЈАЛ : Направени од мека полиестер материјал, овие торба има анти-навремено и добра форма за задржување.Лесно се перат, рециклира, водоотпорни, Свитлива, Лесни.String Кеси ГОЛЕМИНА : 14" L x 16" W Во.ДИЗАЈН : Прилагодлив рака дизајн може да се ослободи вашиот рацете и да ви помогне да ја намалите рамо товар.Симпатична дизајн е многу популарна кај повеќето луѓе.Голем капацитет (може да се стави се приспособат на ipad、паричникот、видиме、пенкало、облека、фудбал и сл.), мала тежина,мал волумен, лесен за чување, заштита на животната средина Обновливи.НЕРЕШЕНО КАБЕЛОТ ЗАТВОРАЧИ : Нашата Drawstring Ранец направи да се продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.Дебела drawstrings спречи да копа во рамената и да помогне да се намали вашиот рамо товар.Исто така, drawstring затворање ви дозволува да ги зачувувате работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.ПРИМЕНА : Нашата drawstring салата кеси се здрав и лесен, оптимална за која било внатрешна или надворешна активности.Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, обука, cheerleading и повеќе!Исто така, веројатно може да се украсуваат на тоа, одличен подарок за роденден и празници и за членови на вашето семејство и пријатели.ЗОШТО ДА ГО ОДБЕРЕТЕ НАШАТА ПАТНА ТОРБА?Не Само Drawstring Торба, Но, Исто Така, Мода Начин На Живот.Карактеристики : 1.Мала Тежина И Количка За Дизајн, Лесно Да Се Отвори, И Го Носат.Торба Е Лесен И Удобен.Ниту, Пак, Го Окупира Просторот.Тоа Може да Се Користи Како Танцување Торба, Шопинг Торба, Спортска Торба Итн, што Е Одличен Замена На Пластични И Хартиени Кеси!2.Совршена Големина и материјал.Супер Светло И Флексибилен Материјал Нема да Додадете Оптоварување На Вашиот Сметководствена Како и Други Ранци.На Drawstring Торба Мерки Околу 14 Инчи Во Должина И 16 Инчи Во Ширина, Нормална Големина И Погоден За Повеќето Луѓе.3.Практично И Корисно Да Се Носат Различни Предмети, Како Што Се IPad, Книги, Телефони, Облека, Спортска Опрема, Итн.Тоа Е Многу Корисно Во Вашиот Секојдневен Живот.Дали Сте¡повторно се Упати Кон Салата, За Еден Ден Патување, Или за Да Пикник, Drawstring Кеси Може да Помогне да се ослободите Вашите Раце И да ги Преземат Сите Мали Нешта Со Вас.

Особините