.

Симпатична смешни мачки Drawstring Ранец Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Cinch Вреќа за Жени Мажи

Симпатична смешни мачки Drawstring Ранец Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Cinch Вреќа за Жени Мажи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 15.3 инчи (ширина), 18 инчи (висина).Направени од високо-квалитет полиестер влакна, водоотпорен, светлина и носат-отпорни.Преносни : може лесно да се приспособат на паричници, чаши, чадори или други мали предмети, патување удобен и практичен за да го носите.Главната џеб е отворена и затворена од страна на drawstring, кој е многу удобен.Постои патент patch џеб на фронт, кој е безбеден и може да се стави некои вредности.Многу погодна за училишни торби, спортски сали, спортски, јога, танцување, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење.Исто така е најдобар избор за децата во училиштето подароци, ноќта на Вештерките подароци, денот на Благодарноста подароци, Божиќ подароци, и роденденски подароци.Симпатична смешни мачки Drawstring Ранец Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Cinch Вреќа за Жените и Мажите.

Особините