.

Drawstring Кеси За Момчиња Пустината Аризона Кактус Илустрација За Облека 309 Салата Кеси За Мажи Салата Торба Патент Лесни Џеб Со Патент Спорт Спортски Училиште Патувањ

Drawstring Кеси За Момчиња Пустината Аризона Кактус Илустрација За Облека 309 Салата Кеси За Мажи Салата Торба Патент Лесни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : 18.5" L X 13.8" W(47x35cm).Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња може да се користи како салата ранец или училиште bookbag.Материјал : drawstring салата торба е направен од висока густина оксфорд ткаенина и обичај квалитет на мрежа, кои се трајни и withstands секојдневно носат и солза.На cinch торба може да биде Машина за Перат да заштедите време и тоа суши брзо, совршена како за патување додатоци.Голем Простор : На drawstring ранец има 2 пред патент џебови, која совршено да се задржи чадор,крпи,очила за сонце и други мали предмети.Главната џеб одговара на вашиот спортска опрема ,тренингот опрема .Оваа string ранец може да ви помогне да се задржи на работи издвоени и лесно да се најде.На задната страна е мрежа нето така може да обезбеди одлична Вентилација.Удобно Дебели Strapes : Секоја торба е опремен со 8мм дебели drawstrings спречува од копа во рамената.String должина може да се прилагоди преку јазли.Погоден За Различни Прилики : Лесно за чување на работи и да ги однесе надвор , Тоа ги задоволува вашите видови на потреба од различни occassion.Тоа е совршен за салата, спорт, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе!.

Особините