.

Ретро Игра Конзола Изграден во 821 Игри HDMI, Супер Класичен Видео Конзола за игри, Мини Игри Ретро Конзола Игра Систем, Мини Конзоли за Играта, Приклучок и Играат Видео

Ретро Игра Конзола Изграден во 821 Игри HDMI, Супер Класичен Видео Конзола за игри, Мини Игри Ретро Конзола Игра Систем,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【821 Игри t изберете го.Ако сакате да ја доживеете добри времиња и да го положат сладок сон на вашите деца, да ги преземе овој мал подарок.Тоа не може да биде толку голема како онаа во вашата меморија, но се надеваме дека ќе ви донесе назад во детството.Ретро игра конзола изграден во 821 игри HDMI, мини супер класичен издание видео конзола за игри, мини игри ретро конзола игра систем, мини конзоли за играта, приклучок и играат видео игри за ТВ, Божиќ подароци, детски играчки, ретро играчки, Божиќ подароци за мажите и жените, подароци за татко и деца, баби и дедовци и внуци, дечко и девојка.ИМАЈТЕ предвид ДЕКА вториот контролер (вистинската порта) на мини конзола е дизајнирана само за работа за време мултиплеер игри.Операции како изборот игри, пауза, и за излез треба да бидат направени од страна на главниот контролер.ДА, СИТЕ ИГРИ ИМААТ ЗВУК, убава носталгични звук.На ретро игра конзола со вграден игри вклучува 821 класични игри.Нема потреба да вметнете картички или преземете.Приклучок на контролори и за напојување, вклучете го супер конзола и да уживаат во детството класични игри во 1080p на 4 K големиот екран веднаш.За оние кои се нови за супер класичен конзоли за играта : оваа е 8-битна ретро конзола за игри со едноставни контроли и квалитетот на сликата не е толку свежи како на денешниот игри.Вие не може да се користи за да се игра систем на прв, но многу класични игри се уште претставува предизвик.Нема теми за да комуницира со децата?Зошто да не се воведе вашите омилени мини класичен издание ретро игри за нив?Споделување на вкусот на вашето среќно детство и подобрување на интимност со вашите деца.На претходно вчитани конзола за игри ќе биде одличен подарок за децата, и себе си, се разбира.Работата начин е стара.На интерфејси се да не се излади..Па, тоа беше како имавме голема забава, и тоа е нашето детство меморија.Ако сте во потрага за нешто модерен и high-tech", воопшто не изберете го.Ако сакате да ја доживеете добри времиња и да го положат сладок сон на вашите деца, да ги преземе овој мал подарок.Тоа не може да биде толку голема како онаа во вашата меморија, но се надеваме дека ќе ви донесе назад во детството.Ретро игра конзола изграден во 821 игри HDMI, мини супер класичен издание видео конзола за игри, мини игри ретро конзола игра систем, мини конзоли за играта, приклучок и играат видео игри за ТВ, Божиќ подароци, детски играчки, ретро играчки, Божиќ подароци за мажите и жените, подароци за татко и деца, баби и дедовци и внуци, дечко и девојка.

Особините