.

Classicgame Жолта боја 72 Иглички Игра Кертриџ Замена Пластични Школка За НСВ 5Pcs/Set

Classicgame Жолта боја 72 Иглички Игра Кертриџ Замена Пластични Школка За НСВ 5Pcs/Set

DEN 1533.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пластични школка за НСВ игра патрон за замена.Високо Квалитетна ABS.Секоја Школка Спакувани во ПП Торба со 3 Завртка. 5 Pcs/Set.Пластични школка за НСВ игра патрон за замена.Високо Квалитетна ABS Секоја Школка Спакувани во ПП Торба со 3 Завртка. 5 Pcs/Set.

Особините