.

Учење Да Се Држи Копчето Shift. Чувајте ги Вашите Далечина - 6-1/2 х 3-3/4 - Винил Умре Сече Decal/Браник Налепница за Windows, Автомобили, Камиони, лап-топ компјутери, и Др.

Учење Да Се Држи Копчето Shift. Чувајте ги Вашите Далечина - 6-1/2 х 3-3/4 - Винил Умре Сече Decal/Браник Налепница за

DEN 119.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова е винил, умре сече decal..НАЧИНОТ на кој подобро од браник налепница.Материјал кој се користи е направен да трае 6 години од надвор на вашиот возило, но може да се примени и на повеќето чисти мазни површини.Овој производ се однесува на вашиот автомобил слично на тоа како ќе се применува привремена тетоважа..не грижете се, ние се обезбеди подлабока и подетална примена на инструкциите.Трансфер лента што ние ги користиме за нашите производи е јасно, што го прави за лесна апликација.Ова е винил умре сече decal.Сопствени направени токму тука, во сад.Оваа decal е направен да трае на надворешноста на вашето возило (или каде што-некогаш одлучите да го стави), за околу 6 години.

Особините