.

Повеќе Shiz Пеперутка Рак на Дојка Свеста Винил Decal Налепница - Автомобил Камион Ван SUV Прозорец Ѕид Првенство Лаптоп - Еден 5.5 Инчен Decal - MKS1323

Повеќе Shiz Пеперутка Рак на Дојка Свеста Винил Decal Налепница - Автомобил Камион Ван SUV Прозорец Ѕид Првенство Лаптоп

DEN 118.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа decal е 5.5 инчи на максималната должина.Апсолутна највисок квалитет на материјали за да се спречи бледнее и се носат.Ова е целосна боја печатени кора и се држи винил decal налепница.Ова е совршен decal да ја покажат својата уникатна личност и интереси.Дизајнирани и произведени во САД од страна на Повеќе Shiz ДОО - сите права се задржани.

Особините