.

Smart Hows Мојот Возење? Автомобил Decal/Налепница [5 инчи] Бела Боја за Комбиња| Автомобил | Камион | Прозорец | Браници

Smart Hows Мојот Возење? Автомобил Decal/Налепница [5 инчи] Бела Боја за Комбиња| Автомобил | Камион | Прозорец | Браници

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✅ Премиум Квалитет Смешни Автомобили Налепница на Hows Моето Возење. ✅ Ние имаме универзален fitment за возило видови, било тешко површина : задното стакло, windows, лаптоп, ѕидови, огледала, врати, или било која друга површина може да се мисли на. ✅Транспарентна позадина, слободни стои писма, вклучува пренос на лента да помогне за инсталација. ✅ Услов за секое возило тип, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на спортски автомобили, Автомобили, Камиони. ????Дизајниран и произведен во САД.Поддршка На Локалната Економија.Decal/Налепница е отпечатена на висок квалитет на винил трае со години.Може да се применат за да се автомобилската завршувањето (џип,автомобил,камион,браник, прозорец, стакло и многу повеќе) Прочитате инструкциите што се дадени со прикажување на сликите пред да аплицираат.Decal е многу лесно да лупам и без напуштање на било марка.Совршено дизајнирани за возила и лап-топ компјутери.Лесно да се залепи и да ги отстрани без кинење off.Агилни Решенија Тим го поздравува сите прашања и барања.

Особините