.

Ovanpa Исус Простени Класичен Капа

Ovanpa Исус Простени Класичен Капа

DEN 693.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Предвремени затворање.Сите наши Капи се нарачана-да-цел и рачно изработени највисоките стандарди за квалитет.Додадете стил и личност во вашиот капа колекција со сопствен печатени класичен капа!.Изградени со 100% премија полиестер дека е лесен за максимална удобност и breathability.Класичен капи нудат одлична заштита од сонцето и се совршени за било отворено активност!.Универзална Одговара : Една големина одговара на повеќето со прилагодливи snapback затворање.ДЕТАЛИ : Сите наши Капи се нарачана-да-цел и рачно изработени највисоките стандарди за квалитет.Додадете стил и личност во вашиот капа колекција со сопствен печатени класичен капа!Изградени со 100% премија полиестер дека е лесен за максимална удобност и breathability.Класичен капи нудат одлична заштита од сонцето и се совршени за било отворено активност!Универзална Одговара : Една големина одговара на повеќето со прилагодливи snapback затворање.ОПИС : Структурирани, 6-панелот, средно-profile Plastic snap closure Head обем : 21" - 23" (54.9 cm 60 cm)ПРОИЗВОДОТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 PCS Шапка.

Особините