.

KBETHOS Капи Здраво Сонце Жените Потресени Изми Бејзбол Капа

KBETHOS Капи Здраво Сонце Жените Потресени Изми Бејзбол Капа

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Кука и Јамка затворање.Потресени капа со "ЗДРАВО СОНЦЕ" вез, на предниот печ.Изми боја, потресен, гроздобер изглед.Висок квалитет, памук, прилагодлив рака на грбот.Жените е една големина.Се носат на плажа, езеро, базен, надвор на сонце!!!!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дами потресени, гроздобер бејзбол капа.Има потресени печ на насловната со "ЗДРАВО СОНЦЕ" везени - со сончевите зраци.Топката капа има прилагодливи велкро затворање на задната страна.Висок квалитет, памук шапка.Дами една големина.Тоа е, на крајот на летниот одмор - здраво сонце - време за да хит на плажа, базен и езерото!Време за одмор!Се носат оваа капа за да се покаже вашата коса не се грижи!.

Особините