.

Женска Изми Потресени Памук Безбол Капи Висока Неуредна Пунџа Конска Опашка Unconstructed Тато Капи Девојки Сонцето Шапка (10-Црисс Морнарица)

Женска Изми Потресени Памук Безбол Капи Висока Неуредна Пунџа Конска Опашка Unconstructed Тато Капи Девојки Сонцето Шапка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тексас,Полиестер,Памук,Mesh.Кука и Јамка затворање.Рака Мие Само.Ткаенини : предниот дел е 100% памук,на задната мрежа дел е полиестер ткаенини.Задржи низок профил, тексас disressed изглед.Дизајни : Велкро назад затворање,лесно да се прилагоди на големината на вашиот удобно се вклопуваат.Висок конска опашка Назад СлотВисока Еластичност Бенд : задниот дел слот е направен од Високо Еластична Бенд,може да се стави вашиот неуредна пунџа на три нивоа(висок,среден,низок) е многу лесно.Нема проблем за одговара Густа коса.Прилики : Совршен капи за заштита од сонце,оваа капа е мала тежина,дише и модерен.Многу погодна за на плажа, базен, парк, кампување, планинарење или било отворено спортови и активности.Повеќе од 30 Бои на Располагање,ние нудиме висок квалитет,прифатлива цена, тато капи за вас.Ве молиме да се чувствуваат слободни да се одржи редот.

Особините