.

UPlee Слобода Борец Бејзбол Капа Прилагодливи Каубојска Капа Лесна Секојдневен Капа - Црна

UPlee Слобода Борец Бејзбол Капа Прилагодливи Каубојска Капа Лесна Секојдневен Капа - Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Нашите Класичен Криви Обод Шапка Е Направен Од Памук, Дише, Не Заостанато, Светлина И Суво, Стилски И Стилски.Прилагодливи Опремени Рака Затворање, Капа Обемот : 55-59cm, Капа Висина : 9cm, Една Големина Одговара на Повеќето Глава Големини.Нашите Парична Казна Памучна Ткаенина Заштита На Чувствителни Глави.Се чувствуваат комотно Со Лесни Капа Тоа е Совршен За Повик Носат.Шапка Се Одликува Со Лесен-За-Користење Тока На Назад За Безбедна Модерна Одговара.Уникатен Нов Изглед : Што Сакате Да Имате Голема Шапка Кој е Секогаш Подготвен За On-The-Go, за Појавување на Облека, Обичај Персоналните Работи, Streetwear, И Многу Повеќе.Со Високо-Квалитетни Печатени Лого На Предната Страна На Шапка, Изберете Стил Кој Најмногу Ви Одговара.Дебелината На Нашата Слобода Борец Шапка Ткаенина Е Умерена, Телото На Шапка Е Еден Слој Ткаенина, Без Обложување, Шапка Верзија Е Тешка И Јасни, Да Не Ги Собереш На Лицето Форма, Кул И Стилски.Шапка Има Пропустливи Дизајн, Кој Е Природен, Удобно И Дише, Не Заостанато, Светлина И Суво, И Пот-Абсорбента Појас Е Додаден Во Внатрешноста Да Ја Апсорбира Потта И Фитил На Влага.На Капа Е Опремен Со Метален Прилагодување Тока, Слободно Да Се Прилагоди На Големината На Ззп, Добро Се Вклопува Со Главата Обемот, И Има Силна Practicability.Тоа Може Да Се Користи Во Четири Сезони.Тоа Е Светлина И Не Е Лесно Да Се Промени И Лесно Да Се Носат.Тоа Е Мора Да Се Има Мода Објект За Патување.

Особините