.

Виолетова Цвет Роза Кожа ashtray Лесно Чистење Пренослив Луксузни Цигари Пепел Држач за во Автомобил Или Дома, Канцеларија Tabletop Користете Внатрешен или Надворешен Би?

Виолетова Цвет Роза Кожа ashtray Лесно Чистење Пренослив Луксузни Цигари Пепел Држач за во Автомобил Или Дома, Канцеларија

DEN 2335.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТП.Основни информации : надворешниот прстен на овој ashtray е направен од кожа, и внатрешниот прстен се направени од издржлив тврда пластика.Предности : фино полиран работ на ashtray е опремен со жлебови кои може да се поправи на цигари и спречување на тркалање, што е погодно за да поставите кога ќе го користите.Внатрешниот ѕид на производот е мазен и лесен за чистење.На ashtray е дизајниран во цилиндрична форма, како целина, која може да се одржи на пепел кога ќе го користите, да се спречи пепел од летаат наоколу, и е лесно да се чисти и хигиенски.Погоден за : За пушачите, ова ashtray е погодно за вас да се користи во кое било место, и тоа, исто така, игра одредени декоративни улога.Можете исто така да се даде како исклучителен подарок за луѓе кои пушат.Чистење инструкции : внатрешноста на производот може да се мијат со вода и кожа од надвор се препорачува да се избриша.Посебна забелешка : Ако ви треба да се користи во автомобил, ве молиме да пребарувате на големината вовед во детали пред да го купат.Нашите производи, исто така, ја прифати прилагодени модели.Ако ви треба или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Висока вредност ashtray, дали во канцеларија или во автомобил, може да се покаже вашиот вкус.

Особините