.

DSAEFG Креативни Керамички Занаети Риба Пура Ashtray Цигара Уметност Декоративни Пепел Фах Држачот за Маса Дома Бар Оркестарот за Мажи Пушачи

DSAEFG Креативни Керамички Занаети Риба Пура Ashtray Цигара Уметност Декоративни Пепел Фах Држачот за Маса Дома Бар Оркестарот

DEN 455.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатен дизајн : уникатен изглед го прави тоа повеќе наликува на уметничко дело.Исклучителна изработка : се рачно изработени, поубав, реални, елегантен и благородна.Приоритетни материјал : високо квалитетна керамика, безбеден и еколошки, стабилна и силна.Применливи места : моден избор за семејства, канцеларии, кафулиња, клубови, хотели, кафулиња, итн.Ние ги користиме традиционалните гравирање техники, реални, елегантно, класичен и убава.Тоа не е само ashtray, но, исто така, уметноста колекција.Име на производ : Риба во облик на ashtray Craft : handmade Applicable места : канцеларијата, семејството, КТВ, кафуле, хотел, итн.Таписерии изработка : традиционално занаетчиство, едноставна темперамент, елегантен и noble Bottom дизајн : долниот дел е направен не се лизга мат, стабилна и лесна за place Scope на примена : Погоден за сите видови на настани, како што е soot, отпушоци од цигари, дребулии, итн.

Особините