.

ЛГБТ Геј БОЛЕСТ Кожа Пура Ashtrays Пепел Фах Обичај Пушач Носителот Круг Случај

ЛГБТ Геј БОЛЕСТ Кожа Пура Ashtrays Пепел Фах Обичај Пушач Носителот Круг Случај

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТП кожа.Квалитет : производство на цигари ashtray е направен од висок квалитет на стп кожа материјал,едноставни и стилски,дебел материјал не е лесно да се поништи.Се чувствуваат удобно и природни безбедни и сигурни.Големина : големината на овој пушењето ashtray кожа пура носител е дијаметар 3.1 инчен(7.9 cm) и висина 4 инчен (10cm) круг ashtrays.Ова е еден доволно големина пепел послужавник за вашата дневна roon,кујна,канцеларија,motorcar и на друго место.Дизајн : На кожа ashtray за пури карактеристики со кориснички модел се испечатени на страната.На flume раб може да се поправи на цигари,спречување на тркалање и да се олесни поставеност.Стил : Оваа кожа пура носител е еден обичај ashtray пура,моделот е смешна,симпатична и кул.Изгледа едноставен, но елегантен,модерен и практичен.Тоа ќе го декорирате вашиот дом, тремот, кујна, балкон, канцеларија, патио.. Голема за секојдневна употреба, хотели и ресторани, барови, ресторани, на отворено, кафулиња, отворено забавни или домашна декорација.На ashtray за цигари со прилично дизајн ќе го направат вашиот соби повеќе модерен и смешно.Одлично за секојдневна употреба,подароци,барови,КТВ,ресторани,кафулиња,отворено забавни или домашна декорација.Ако имате било какви прашања на оваа стп leahter пура пепел послужавник,добредојдовте да контактирате со нас сега.Ова е една убавина сопствен модел пушењето ashtray во круг големина.Бојата на ashtrays за цигари случај може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Особините