.

Newbby Mens Еластичен Појас Drawstring Joggers Пот Кратки Панталони Лето Тренингот Шорцеви Џебови со Патент

Newbby Mens Еластичен Појас Drawstring Joggers Пот Кратки Панталони Лето Тренингот Шорцеви Џебови со Патент

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Еластична затворање.Машина За Миење.ШОПИНГ СОВЕТИ : ве Молиме изберете ја вашата големина според нашите големина на табелата се прикажани во последните сликата пред да нарачате; Многу боја шорцеви достапни за вашиот избор.Додај на листата на желби, ние ќе ги ажурира нови бои секој месец.МЕКА на ДОПИР ТКАЕНИНИ : 70% полиестер, 30% памук, лесно да се мијат, брзо сушење, добра крои и не треба пеглање, не го менува обликот после миење, може да биде машина за измиени или собори сушени; Боја нема да се кандидира во миење на корселе.ELASTICATED ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЛОВИНАТА : Повеќе флексибилни движења со функционирањето на drawstring, повеќе удобност и подобро се вклопуваат; Сосема лабава на бутовите па jogger тренингот шорцеви за мажи се многу удобен за носење.КОРИСНА ПАТЕНТ ЏЕБОВИ Пластични zip ќе не направи гребење на екранот на мобилниот и на кожата.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ШОРЦЕВИ : Совршена за во лето и одлично за одмор, кошарка, бејзбол, одбојка, bodybuilding и работи, Должина и тежина е добро специјално за топли денови.Newbby е посветен на Американските облека пазарот.Нашиот концепт за дизајн е едноставна, удобен и модерен.Ние сон да ви помогне да станат мода.Ве молиме изберете ја вашата големина според нашите големина на табелата се прикажани во последните сликата пред да нарачате.Многу боја шорцеви достапни за вашиот избор.Додај на листата на желби, ние ќе ги ажурира нови бои секој месец.Newbby е посветен на Американските облека пазарот.Нашиот концепт за дизајн е едноставна, удобен и модерен.Ние сон да ви помогне да станат мода.Ве молиме изберете ја вашата големина според нашите големина на табелата се прикажани во последните сликата пред да нарачате.Многу боја шорцеви достапни за вашиот избор.Додај на листата на желби, ние ќе ги ажурира нови бои секој месец.

Особините