.

Aurgelmir Женска Водат Работи Пешачење Шорцеви Брз Сува Атлетик Јога Дневна Кратки Панталони со Џебови

Aurgelmir Женска Водат Работи Пешачење Шорцеви Брз Сува Атлетик Јога Дневна Кратки Панталони со Џебови

DEN 381.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ткаенини : Ултра Лесен и брзо се суши.Летна Салата Шорцеви направени со 4-Начин-се Водат, мека и влага-wicking ткаенина.Кожата пријателски и издржливи за да бидете удобно и да се фокусира за време на тренингот.Џебовите : Aurgelmir женска јога работи шорцеви карактеристики со задниот џеб кои може да се сместат essentials како пари, клучеви, лични карти или гелови.Надворешниот слој страна има шлиц дизајн обезбеди поголем опсег на движење и дише функција.Drawsting Waisted Дизајн : На тренингот шорцеви со широк еластична корселе обезбедува стомак, контрола и обезбедување на престој-стави покриеност, како што се движат.Карактеристики : Јога шорцеви за жени,водење шорцеви за жени,атлетик јога шорцеви за жени,лето плажа шорцеви за жени,женска тренингот кратко,работи краток за жените.Повод : На Спортски шорцеви совршен за сите видови на спорт, како што се трчање, тренингот, теретана, фитнес, џогирање, одбојка,јога, па дури и релаксирачки дома или одење на плажа во празник.Aurgelmir Женска Водат Работи Пешачење Шорцеви Брз Сува Атлетик Јога Дневна Кратки Панталони Со Pockets Brand : Aurgelmir Gender : Women Style : Случајни, Fitness Item Тип : Работи Shorts Design : Drawsting Половината,Грбот Poackets Seasons : Таа е Погодна за Пролет, Лето и Есен.Повод : Одлична за неврзан ден, тренинг, јога, трчање, планински, дома, џогирање,салата,пешачење и викенд план.Пакетот Вклучува : 1 x Работи Кратко, други додатоци не се вклучени.

Особините