.

Hanes Малку Девојки Џерси Кратко (Пакување од 3)

Hanes Малку Девојки Џерси Кратко (Пакување од 3)

DEN 234.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Мека, памук џерси се чувствува одлично против нејзината кожа.Ткаенини-опфатени корселе па нема еластична допира нејзината кожа.Здрав двојно-крои за засилување.Повлекување на стајлинг за лесно и исклучување (не патент, подготви кабелот или џебовите).Сите удобноста што очекувате од Hanes.На Hanes девојки џерси шорцеви се од суштинско значење шорцеви за лето забава.Мека, памук џерси останува удобно.Широк, ткаенини-опфатени корселе.Повлекување на стил го прави добивање облечени брзо и лесно.

Особините