.

Whaline Геј Ден Сет, 3 X 5FT Hangable и погоден за носене Гордост Знаме, Виножито Шарени Headband и 2 Wristband Sweatband за ЛГБТ Паради, Костимот Партии, Спортски

Whaline Геј Ден Сет, 3 X 5FT Hangable и погоден за носене Гордост Знаме, Виножито Шарени Headband и 2 Wristband Sweatband

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

КОМБИНАЦИЈА ПАКЕТИ - 1 голема виножито знаме, 1 виножито headband и 2 wristband се вклучени во пакетот, добивање на повеќе геј производи одеднаш, со што се намалува вашата пат на селекција и нема потреба да плаќаат дополнителни превозот на трошоците, доволно за парада прослава и секојдневно носење.ВИНОЖИТО ШЕМА - Исклучителна печатење и повеќе бои се прави до виножито, со што торба изгледа новак и поенергични.Боите на виножитото е совршен за геј прослава, ги покажувате вашите геј со овие виножито-обоени објекти.Убаво подароци за вашиот љубовник и пријатели.МЕК МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% памук, мека и кожа-пријателски, трајни и еднократно, на headband помага да ги апсорбира потта и го чува од продорен твоите очи, кој е идеален за работа во и надвор од спортот.Знамето е направен од високо-квалитет полиестер, отпорни да бледнее, може да биде виси знаме или кејп костим за парада прослави или други прилики.МЕРЕЊЕ - знамето : 3 x 5ft; на headband : 7.3 x 2.36 инчен (l x w); на wristband : 4.13 x 3.35 инчен (l x w), флексибилен големина го прави лесно да се носат.ШИРОКА ПРИМЕНА во Нашата hangable и погоден за носене виножито знаме, виножито headband и wristband се совршена комбинација за гордост ден парада, костимот партии, outdoor спортови и активности.Одличен квалитет може да биде дадена како дар.

Особините