.

Kagogo 6 Инчи Долго Дебел Памук Спортски Wristband/Sweatband за Кошарка, Тенис и Други Спортови, Цена/Пар

Kagogo 6 Инчи Долго Дебел Памук Спортски Wristband/Sweatband за Кошарка, Тенис и Други Спортови, Цена/Пар

DEN 205.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

памук.Се продаваат како 1 Пар!Одлично за помагање се спречи пот од влијае на вашата игра.Исто така неверојатно како стилски додаток!Достапни во 16 бои.Совршен за кошарка, фудбал, тенис и други спортови.Ултра Удобен и Издржливи! 80% Памук, 12% Spandex, 8% Најлон.Заврши својата целата облека од појавување на овие чекор со нашата мулти обоени headbands, чевли врвки, и постојано дури и mouthguards!.Тип : Спортски wristband, sweatbands Големина : Приближно 6"*3" (15cm*8cm), која одговара на повеќето мажи и жени Материјал : 95% памук и 5% lycra, екстра дебели Пакување : Две wristbands по поли торба Боја : црна, бела, црвена, deepblue, розова, lakeblue, жолта, портокалова, зелена, Роза, Небо сина, Сива, Виолетова, Светло Виолетова, Светло Зелена, Каки Карактеристики : Двоен слој е дизајниран да се одржи пот ефикасно, за да ви помогне да се чувствувате добро кога го прават спортот.Удобно да се носат околу главата и се на издржливост, ќе работи за долгорочни, навистина.Убави бои за вашиот избор.Она што е уште поважно, бојата останува светла по време на миењето.Совршен во сите видови на спортски активности, како кошарка, фудбал, тенис, фудбал, џогирање и така натаму.

Особините