.

FENXIXI Правоаголна Ѓубре Може да Wastebasket, Мали Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи, Прав Соби, Кујни, Домашни Канцеларии (Боја : Б)

FENXIXI Правоаголна Ѓубре Може да Wastebasket, Мали Контејнер за Ѓубре за Отпадоци за Бањи, Прав Соби, Кујни, Домашни Канцеларии

DEN 2760.24

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Материјал : пластични, големина : 27cm X13cm X28cm , количина : 1. ★PP материјал. ★ флексибилни и издржливи, лесен за чистење, анти-падот и носат-отпорни, целокупната убави и стилски, заоблени рабови, безбедна употреба. ★Горниот капак дизајн, добар запечатување, да се спречи мирис емисија, добро товарот капацитет, и таписерии гас се зачува простор. ★Поклопецот е монтажни, лесен за чистење, во голем капацитет, и дизајниран на притисок прстен за да се спречи кеса ѓубре од лизгање off.Ѓубре тип : ѕид-mounted Applicable сцена : дома use Shell материјал : plastic Color класификација : темно сива, светло gray Opening и затворање метод : лулка тип.

Особините