.

Liftall EE2604DTX14 Полиестер Веб Прашка, 2-ply, Окото и Окото, Извртени Очите, 4 Ширина x 14' Должина

Liftall EE2604DTX14 Полиестер Веб Прашка, 2-ply, Окото и Окото, Извртени Очите, 4 Ширина x 14' Должина

DEN 1475.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер webbing се протега помалку за подобра контрола.Црвено-core предупредување предиво помош инспекција процес, се зголемува безбедноста.Tuff-Запис за постојан идентификација, бара од БЗР.Жолта третман отпорни на абразија.Економската веб slings за полесна должност употреба.Пошироко имајќи површината на капацитетот им помага на заштита на оптоварување.Жолта триење третман се протега прашка живот.Црвено-core предиво помош инспекција.Полиестер веб протега помалку, промовира оптоварување се контролира.TUFF-ОЗНАКА за гаранција.

Особините