.

DALIAN 2 ПАРЧИЊА Кујна Utensil Држачот за Ѕид,360 Степени Ротирачки Виткање Utensil Багажник,Кујна Куки за Бесење за Бања, Кујна,Црна,2 ПАРЧИЊА

DALIAN 2 ПАРЧИЊА Кујна Utensil Држачот за Ѕид,360 Степени Ротирачки Виткање Utensil Багажник,Кујна Куки за Бесење за Бања,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[кујна utensil закачалка] : Тоа е широко користен во бања, отворено ,кујна, украси, вклучувајќи таванот куки, копче куки, бања пешкир кука.Одлично за складирање и организирање на кујни прибор и чување на сите во раце дофат. [Најновите Стил на Дизајн] : само-лепило кука е направен од високо-квалитетна ABS материјал, силни и издржливи, со одлични свиткување.Водоотпорен и rustproof, едноставен и модерен дизајн стил, компатибилен со било кој друг современ дизајн домашна декорација. [360° Универзална Ротација] : Кога држејќи се на јадицата, нема потреба да се грижите за погрешна насока на кука.На поврзување на окно може да се ротира во 360° авион, кој е погодно да се справи со секој објект виси на кука.Ова совршено се решава недостатокот на кука дека е лесно да се навалите. [Штета Слободни Ѕид Закачалка] : Нема алатки, без завртки, без дупчење дупки.Лесен за инсталација и нема да го оштети вашиот ѕидови, само треба неколку секунди да го прикачите на мазната површина за чистење, кујна железнички може да биде лесно да се отстрани без површината штета и нема остатоци. [Широко се Користи] : тоа може да се користи на различни мазна тврди површини, како Дрво, Стакло, Плочки, Керамички, Метал, Пластика Површина, итн. 360 ° ротирачки дизајн, се работи без проблеми, без опструкција, без ротација, земете кујнски прибор може да се добие потребната turn Can се користи на врвот, може да биде прикачена на кабинетот под, подигнете ја главата за да се добие кујна utensils Strong товарот, висат прибор цврсто без falling ABS заштита на животната средина материјал, задебелена и силна оптоварување bearing Product име : ротирачки hook Product боја : црвена, сина, зелена, black Product материјал : ABS material Product тежина : 34g Package вклучува : 1*ротирачки кука.

Особините