.

DALIAN Ѕид Виси Куки Багажник,Ротирачки Utensil Носител,Под Кабинет Ги Рек Utensil Закачалка Организаторот за Кујната Готвење,Црна

DALIAN Ѕид Виси Куки Багажник,Ротирачки Utensil Носител,Под Кабинет Ги Рек Utensil Закачалка Организаторот за Кујната Готвење,Црна

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[360 Степени ротирачки]Со 360 степени rotatable дизајн, вие не треба да се грижите за лепење на кука во погрешна насока, поврзување кука може да се ротира 360 степени, можете да флексибилно ротирање на кука според реалните потреби, кои, исто така, се решава проблемот дека на јадицата е лесно да се приклонуваат. [Hight Квалитет]кујната ротирачки кука се направени од високо квалитетни материјали, трајни и ' рѓа-доказ.Нашата кујна ротирачки кука се опремени со 6 куки, кои имаат супер товарот капацитет. [Практична за користење]Овие куки се идеални алатки за складирање, може да се држи ги вертикално под маса, така погодно висат вашиот багаж додека не заземаат премногу простор, внимателен дизајн го прави овие мали куки може да се применуваат во секое време и секаде, целосно се направи употреба на вертикална простор, изработка на чување повеќе лесен, ефикасен. [Лесна Инсталација]Не треба да се вежба, само тргни исклучите некоја заштитна фолија и се држи на мазната површина.На налепница може да биде цврсто прикачен на ѕидот без оштетување на ѕидот.Се препорачува да го оставиме тоа на 24 часа пред виси било какви објекти. [Широко се Користи кујна кука]На utensil решетката се muti-цел, може да се користи во кујната за да виси кујна utensil како лажици, шпатула, прибор за готвење, кујна gadgets, во вашата бања да се откажам крпи, облека, четка, итн.Одлично за складирање и организирање на кујни прибор. 360° ротирачки складирање, слободни ротација, може лесно да се разликува items No удирање дизајн, без оштетување на ѕидот, без оштетување на ѕидот, брза инсталација, заштита на wall Strong товарот капацитет не падне, ноктите за слободни лепак цврсто се држи да не падне, највисок товарот капацитет на 5 KGName : кујна ротирачки ѕид hanging Material : ABS material Color : бела, црна, blue Installation : нема дупка punching Scope : кујна, bathroom Size : како што е прикажано.

Особините