.

Безжична PMU Машина Ombre Прав Веѓите Microblading Засенчување Eyeliner Усна Тетоважа Пенкало Cordless Тетоважа на Машина со 20pcs 1P/РЛ Игли (Црната Машина со 20pcs Игли)

Безжична PMU Машина Ombre Прав Веѓите Microblading Засенчување Eyeliner Усна Тетоважа Пенкало Cordless Тетоважа на Машина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Црна PMU Машината работи со изграден во литиум батерија или на AC/DC Адаптер.На животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА : Прибл. ~ 2 часа за целосно полнење за да се овозможи што повеќе од доволно време да се напор на работа на клиентот.Трајна Шминка Машина е многу ефикасен и многу ниско ниво на бучава. 3 Нивоа на контрола на Брзината & игла прилагодување.Машина Моторни Направени со Авион Алуминиум и се користи во целиот свет од страна Мајстори & Тренер за PMU Постојан Make Up.КАРАКТЕРИСТИКИ Безжична - Пен работи со вградена литиум батерија или на AC/DC Адаптер.Прилагодлив - 3 за контрола на Брзината & игла прилагодување.Лесен - Ергономски пен-како дизајн.Спецификации : AC : 100-240 V, 50-60 Hz DC : 4.2 V - 1 A Брзина : 5000-7200 ВРТЕЖИ во минута.Игла Издаденост : 0 -2.5 mm животниот Век на Батеријата : Прибл. ~ 2.0 - 3.0 часа.Полнење време : Околу. ~2.0 часа.Пакет Вклучувајќи 1 PC*Безжичен PMU ombre веѓите Пенкало 1 PC*AC/DC plug 20pcs*1 P/1 RL Кертриџ Игли.

Особините