.

Акцентот Спојлери Спојлер за Фолксваген Passat Флеш Планината Фабрика Стил Спојлер-Tungston Сребро се Сретна Боја Код: LB7W

Акцентот Спојлери Спојлер за Фолксваген Passat Флеш Планината Фабрика Стил Спојлер-Tungston Сребро се Сретна Боја Код:

DEN 671.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фабриката Стил Спојлер Удар-украсениот од ABS богородица пластична смола за сила и долг живот.Лесно не вежба инсталација, се инсталира со двојно двострано 3 M автомобилската лента.Нашите Спојлер е поддржан од страна на Доживотна Гаранција против материјал или изработка дефекти.Ако опремени со LED светлина, светлината е покриен со 1 година гаранција. 2012-2015.

Особините