.

QAA се вклопува 2019-2020 Chevrolet Silverado 6 Парче од Нерѓосувачки Тркала Добро Акцент Трим, 1.25 Ширина WQ59170

QAA се вклопува 2019-2020 Chevrolet Silverado 6 Парче од Нерѓосувачки Тркала Добро Акцент Трим, 1.25 Ширина WQ59170

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа QAA дел е дизајниран да се вклопуваат во 2019-2020 Chevrolet Silverado, 2/4-врата, 1500. Она што се вклучени во кутија?Вашиот пакет ќе вклучуваат QAA е 6 парче од не 'Рѓосувачки Челик Тркала Добро Акцент Трим, 1.25" Ширина, Со 3 M лепило за инсталација и црна гумена заптивка ивица. - QAA WQ59170. Тркала И Акцент На Вратите.Направен во САД!Висок Квалитет на Полиран 26 мерач - 304 од не ' Рѓосувачки Челик. 3 M Автомобилската-Одделение Акрилик Пена лента ќе имаат за цел живот, без да предизвика било каква штета на површината на возилото.Лесна инсталација!Инсталира директно преку вашиот возила постоечката површина.Намалување на совршенство и Полиран да Огледало Сјај.

Особините