.

Cansena Тегови Рака Тежина Сет од 2, Вежба & Фитнес Гира со Анти-Лизга Мек Зафат & Рака Ремени за Домашна Фитнес Опрема за Вежбање Губење на Тежината Сила за Обука за Жена

Cansena Тегови Рака Тежина Сет од 2, Вежба & Фитнес Гира со Анти-Лизга Мек Зафат & Рака Ремени за Домашна Фитнес Опрема

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УДОБНО РАКА ЗАФАТ & РАКА : Тегови рака тежина поставите доаѓа со мека не се лизга мемориска пена зафат и рака на рака, им нуди удобно и сигурно вежба и ги штити фитнес домашна фитнес опрема од добива оштетени.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ГИРА СЕТ : Нашата тегови се направени од издржлив и тешки-должност материјал кој спречува рѓа и да се зајакне издржливост, цврстина и стабилност.Фирма Изградбата нема да се скрши или да се наведнуваат по повторна употреба.ПРЕНОСНИ ВЕЖБА за ГУБЕЊЕ на СЕТ : Пренослив,лесно да се носат и продавница.Користите за вашата внатрешна или надворешна кој е совршен, ако сакате да се укине тежина на работа или додека патувате.Одлична за вашиот целото тело тренингот или насочување на одредени мускулни групи поголем интензитет.НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА сите : Бидете & Фитнес Гира со 3 различни големини (2lb,3lb,4lb) , убавина сина боја.Најдобар подарок за себе, љубовник, роднини и пријатели кои сакаат да се изгради сила, согорувате масти, и се во форма. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : нуди 30day Политика на Враќање.Или сте љубители на производ или имате право да 100% наплата.Нашиот 24-часовен професионални по-продажбата на тимот ќе ги реши сите проблеми за вас.СОВЕТИ : должината на гира ремени ќе се разликуваат како тежина на гира се зголемува. 4lb на ремени ќе имаат поголема должина и може да се протегала да се придржуваат повеќе цврсто да ремени.ЖИВОТОТ Е ДВИЖЕЊЕ ТУКА Е ОНА ШТО ГО ПРАВИ НАШЕТО ЧЕЛИК ГИРА ПАРОВИ СТРАШНИ : 1.ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА ТЕГОВИ рака на оваа мека сина гира се проширува до 9.4 инчи, што го прави возможно да се користат речиси сите генерации 2.СУПЕРИОРЕН ТРАЈНОСТ на Нашите прилагодливи тегови се направени од издржлив и тешки-должност материјал кој спречува рѓа и ги прави совршен избор за вашиот следен тренингот предизвик. 3.Удобен Голем број на тегови помогне во одржување на фитнес, без салата, и компактна големина продавници лесно.ВЕЖБА ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ!Прескокнете Салата Членство Погодно Фитнес од Удобноста на вашиот Дом се Приклучи на вашиот дневен тренинг рутина Лесен за употреба за дома тренингот Може да се користи додека џогирате, крстоносните или trek Лесно да се носат на одмор.

Особините