.

Мултифункционален Тегови Barbell Фитнес Опрема за Обука на Арм во Мускулите Фитнес Тежина-Прилагодлив Тегови, Црна Трајни / 20 кг

Мултифункционален Тегови Barbell Фитнес Опрема за Обука на Арм во Мускулите Фитнес Тежина-Прилагодлив Тегови, Црна Трајни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 In1 : Гира е Комбинација на Две Функции во Еден Производ-Брзо и Лесно да се Применуваат Гира да Barbell!Простор за Заштеда на Решение за Ефективна Сила за Обука Дома!.Безбедност : Нашата Тегови со Не се Лизга, се Справува со Обезбеди Оптимална Поддршка.на Противтежа Може да Биде Цврсто Фиксирани на Гира со Заклучување, и Силиконски Ракав Може да ги Заштити Гира и на Дното.Брзо и Лесно Прилагодување : Завртката Заклучување на Нови Гира Поставете го Прави Тежината на Вредноста и Брз Easy.by Ротирање на Вашиот Зглоб, Можете Да го Промените Тежина Одбор и се Движи.Заштеда на Време Патување и да Вежбате.Висок Квалитет : Комплет Вклучува Високо-Квалитетни Противтежа Плочи.Дијаметарот на Гира Бар е 30 Мм, Така Што ги Исполнува Стандардот.Smart Тренинг : Можете Да Изберете помеѓу 10 Кг и 40 Кг.Без разлика дали Тоа е со Полно работно Тело Вежба или Изолирани Вежба-Искуство Неограничен број на Опции.Многу Погодна за Дигање Вежба.Да НЕ може да се Одлучи Дали Barbell или Гира е Повеќе Погодна за Вас?Ќе го Направите N НЕ Треба Да!со Тоа, Вие Може да Вршат Функција во Исто Време, и Можете Да Изберете Неограничен Сила за Обука за Ефективна Вежба Дома!со Само Неколку Движења, Можете Лесно Може да се Претвори Две Тегови во Barbells.Не Само Дали Имате Неограничен Број на Обука Опции, Но исто Така и Спаси Многу Простор.Додадете Поени : Barbell и Гира Стане One Non се Лизга Handle Non се Лизга Handle Package : еден Пар на Dumbbells10-40 Kg Counterweight2 X Гира Bar1 X Поврзување Прачка.

Особините