.

Wendysun 10pcs Прекрасна Цртан филм Дрво Teether Чиста Природна Животинско Шатор Форма Бебе Teething Старечки Бука Teether Бебе DIY Pendant Играчка (10pcs)

Wendysun 10pcs Прекрасна Цртан филм Дрво Teether Чиста Природна Животинско Шатор Форма Бебе Teething Старечки Бука Teether

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БЕЗБЕДНОСТ МАТЕРИЈАЛ-Бука,природни материјали, не-токсични, phthalate100% Органски Јавор Дрво Прстени/Монистра;Сите дрво/силикони/дрвени прстен се направени со храна безбедно, BPA-free материјал.Тоа е совршен подарок што може да се задржи за вашето дете меморија.Внимание : 1.Ве молиме не го остави детето без надзор со оваа играчка. 2.Ако производи беше оштетен, discard (отфрли) веднаш како ова може да стане потенцијална гушење опасност.Децата со целосно развиени заби може да биде во можност да се џвака или солза и монистра.

Особините