.

Туп McMurtry, Рој Харис & Вили Pastrano Autographed Прстен Списание Покрие PSA/ДНК #S47648 - Autographed Бокс Списанија

Туп McMurtry, Рој Харис & Вили Pastrano Autographed Прстен Списание Покрие PSA/ДНК S47648 - Autographed Бокс Списанија

DEN 2241.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed Бокс Списанија.Туп Mc Murtry, Рој Харис & Вили Pastrano Autographed Прстен Списание Покрие PSA/ДНК #S47648 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Вили Pastrano сувенири.сувенири.

Особините