.

Троја Aikman Потпишан Каубои 16x20 Фото PSA/ДНК ГРБ Спорт Ѕ Покрие Авто - Autographed МАК Списанија

Троја Aikman Потпишан Каубои 16x20 Фото PSA/ДНК ГРБ Спорт Ѕ Покрие Авто - Autographed МАК Списанија

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed МАК Списанија.Троја Aikman Потпишан Каубои 16x20 Фото PSA/ДНК ГРБ Спорт Ѕ Покрие Авто Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Троја Aikman сувенири.Далас Каубојс сувенири.

Особините