.

4 Парчиња Троседот Опфаќа Водат Сомот Каучот Опфаќа за 3 Перница Троседот Slipcovers Дебели Мека Гарнитура Покрива со 2 Не се Лизга Ремени Мебел Покрива со 3 Поединечни Се

4 Парчиња Троседот Опфаќа Водат Сомот Каучот Опфаќа за 3 Перница Троседот Slipcovers Дебели Мека Гарнитура Покрива со 2

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Посебно седиште перници не бараат повторно tucking.Машина за перење со ладна, не кајгана, собори сува ниска и не железо.Еластична ремени на дното рабови, само внесете кука преку циклусот на двете предната страна и задната страна. 2 парче стил фотелја покрие содржи 1 база покрие и 1 седиште перница капак.4 парче стил троседот покрие содржи 1 база покрие и 3 седиште перница покрива.Високо се препорачува за двете кожа и текстил за мебел.Accommodates различни форми, сигурно одговара и на Т-перница и перница Кутија.Prince Deco slipcovers се толку блиску до обичај како што може разумно да го купите.Направени од издржлив оригинални кадифени ткаенини, супер мека, мазна и удобен.Сомот Кадифен Ткаенина.Навремено слободни за лесно одржување.ОРИГИНАЛНИОТ КАДИФЕ : Направена од вистински Сомот Кадифен Ткаенина!мек, дебел, пријатна и издржливи, составот со 85% полиестер 15% spandex.Многу еластичен и изработка направи оваа гарнитура покрие совршено се вклопуваат за повеќето стилови и големини, практична и естетска за вашиот декор.Се мијат пред првичната употреба.Брзо и лесно ажурирање на вашиот постоечки мебел.Машина мие со ладна вода за лесно грижа и одржување, посебно во ладна вода, на нежен циклус, не користете кајгана.РЕНОВИРАН ОРКЕСТАРОТ : Нашиот најнов модерна сомот водат ткаенина карактеристики светли бои за храбар изглед.Погоден за dorm соба, rec соба, ликовно студио, дете соба, се претвори сите очи на прскање на боја која ќе оживеат секој простор со младешки сјај.Различни Бои : Цврсти во Сива / Brown / Морнарица / брегот на слоновата / Taupe / Багаж / Паун Сино / Длабоко Теал / Бургундија / Камен Blue Three перница троседот корица вклопува ширина (надвор од рака да надвор рака) 72-88 inch Two перница двојка корица вклопува ширина (надвор од рака да надвор рака) 55-62 inch One перница стол корица вклопува ширина (надвор од рака да надвор рака) помеѓу 30-42 инч.Еластична ремени на дното рабови, само внесете кука преку циклусот на двете предната страна и задната страна.Различни Бои : Цврсти во Сива / Brown / Морнарица / брегот на слоновата / Taupe / Багаж / Паун Сино / Длабоко Теал / Бургундија / Камен Сина.Прими нови тонови и текстури, промена на годишните времиња, и да ги искажете вашата личност. 2 парче стил фотелја покрие содржи 1 база покрие и 1 седиште перница капак.Во меѓувреме, се уште може да се избегнат скапи инвестиции на нов мебел.Направени од издржлив оригинални кадифени ткаенини, супер мека, мазна и удобен.Специјални функции која е еластична трака дека навивам под дното на мебел ќе ги покрие повеќе цврсто во вселената.

Особините