.

ЛАБРАДОР RETRIEVER Подарок Шут Стакло - Од Лабрадор Татко на Бебето Тато

ЛАБРАДОР RETRIEVER Подарок Шут Стакло - Од Лабрадор Татко на Бебето Тато

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1.5 унца шут стакло.Материјал : Керамички.Димензии : 2.4" x 2.4" x 2.0" (h x w x d) / 6.2" (circ.).Боја : Бела надвор со црна внатре.Машина за миење садови безбедно.Апсолутно љубов на својата цел или контактирајте не и ние ќе го направи тоа право.Вашето задоволство е 100% гарантира.

Особините