.

Го изразат Тоа Најдобар Шут Стакло - Знамето на Франција (француски)

Го изразат Тоа Најдобар Шут Стакло - Знамето на Франција (француски)

DEN 154.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : овој шут стакло има 2 мл и е 2.325 инчи висок и 2 инчи широка.Квалитет : со висок квалитет на керамички дава цврсти и долготрајни shot чаша со светла живописни слики.Се изразат со оваа забавна прилог на вашиот бар.Тоа го прави голем дар!.Совршен за дипломирање, groomsmen, денот на таткото, родендени, денот на вљубените, годишнини и божиќ.Задоволство гарантира : ако не сте 100% задоволни по добивањето на својата цел, ве молиме ги споделите со нас веднаш.Ние нудиме no-кавга, не-прашања, побара парите назад гаранција.Нашите производи се произведени и испорачани од јужна флорида, сад!.Направени се од високо-квалитетна керамика, овој шут стакло има светла живописни слики и ќе трае со години и години.Има 2 оз (59 ml) на вашиот омилен пијалок.

Особините