.

5 Пак ENJINER Спорт Јамка Бенд Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm iWatch SE Серија 7 6 5 4 3 2 1, Најлон Ткаат Жени Мажи Еластичен Еластична Плетенка Замена Wristband Рака

5 Пак ENJINER Спорт Јамка Бенд Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm iWatch SE Серија 7 6 5 4 3 2 1,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ENJINER спорт јамка види бенд погоден за 130–220mm (5.12"- 8.66") зглоб.Компатибилен со smartwatch 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm, и i Watch SE Серија 7 6 5 4 3 2 1, Спорт, Издание.Секој сет има 5 најлон ткаат види бендови од различни бои, која е погодна за појавување на различни облека и е погодно да го замени.Можете да ги споделите овие бендови со вашето семејство.На здрав кука и јамка fastener може да се затвори брзо и должина е лесно да се прилагоди.Поправи вашиот smartwatch цврсто на вашиот зглоб.Употреба на високо-квалитетни материјали, најновите двојно-layer ткаени дизајн може брзо да се овозможи пот да избега, да се намали притисокот на вашиот зглоб, и да се чувствуваат удобно и дише во текот на целиот ден долго. 5 Пак бендови во собата е погоден како дневен подарок, мека и лесна ткаенина е погоден за секого.Тие ќе мислам на тебе кога тие се носат овој часовник на рака.ENJINER обезбедува 24-часовна услуга за клиентите, и ние ќе се потрудиме за секој клиент.

Особините