.

ibasenice 3pcs Scrunchie Еластична Види Бенд Компатибилен за Samsung Види Бенд Симпатична Еластична Scrunchy Бендови 22mm

ibasenice 3pcs Scrunchie Еластична Види Бенд Компатибилен за Samsung Види Бенд Симпатична Еластична Scrunchy Бендови 22mm

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Го види бенд дизајниран совршен за повик за деловни или формално attires.Стилски wristbands ни направи добиете многу комплименти.Со овој часовник на рака ќе го направат вашиот види повеќе мода и убава.Персоналните вашата види со оваа симпатична замена печатени види бенд.Удобно да се носат, лесен за употреба, тоа е вашиот најдобар избор.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Карактеристики - Боја : Избрани Боја.- Големина : Околу 14.50 X2.20 X0.10см/5.70 X0.86 X0.04inch.- Материјал : Платно, метал.Пакет Including3 x watchband.

Особините