.

RIUARA Slouchy Beanie Chemo Поврзана Шапка Шамија за Возрасни Секојдневно Капче Лесни

RIUARA Slouchy Beanie Chemo Поврзана Шапка Шамија за Возрасни Секојдневно Капче Лесни

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Рака Мие Само.Материјал : 500% полиестер, двојно-layer дизајн, меки и удобни, силна пот апсорпција, нежна за кожата, добра еластичност, погоден за сите раководител видови.Една Големина : Baggy Черепот Капа Унисекс Секојдневен Стил Се Погодни За Мажите И Жените.капа турнеја е помеѓу 53-59cm и капа висина е 28cm.Се Водат Слободно И Удобен Носи.Повеќенаменски & Стилски : Едноставен И Моден Стил Лесно Натпревар За Обичните Носат.Секојдневно Се Користи За Внатрешна И Надворешна.Може Да Се Користи Како Ноќно Спиење Капа И Рак Chemo Шапка, Како И.Погоден За Сезоната Пролет/ Лето/ Есен/ Зима.Најдобрите Подароци : модерен дизајн на beanie шапка го прави идеален подарок за мажи, жени, момчиња и девојки, како празник подароци, Божиќ подароци, денот на Благодарноста подароци, ноќта на Вештерките подароци.Миење : рака мие со ладна вода, не е за машина за миење, не кајгана.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На Beanie Капи Ќе Се Задржи Вашата Глава И Уво Топло.Совршен За Секојдневно Носење, Во Затворени Простории И На Отворено Активности, Како Скијање, Сноуборд, Трчање, Качување, Лов, Dogwalking, Датира, Шопинг И Др.Девојките Можат Да Носат Тоа Не Само За Време На Спиењето, Но Исто Така И Во Неформални Прилики.Тоа е Ден И Ноќ Капа!.

Особините