.

FORBUSITE Жените BeanieTail Топло Поврзана Шапка Неуредна Висока Пунџа конска опашка Стакло Beanie Капа B085

FORBUSITE Жените BeanieTail Топло Поврзана Шапка Неуредна Висока Пунџа конска опашка Стакло Beanie Капа B085

DEN 359.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Акрил.Машина За Миење.КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : 100% мека акрилик растеглив материјал го прави beanie конска опашка пријателски и обезбедува сит се вклопуваат!.ОДЛИЧНО се ВКЛОПУВААТ : Тоа е една големина со добра водат прави удобно се вклопуваат за која било големина или стил на косата.МОДЕН СТИЛ : Дали ќе останат дома или да одат надвор, ќе изгледа лесно стилски во оваа beanie.Од мазна flowy ponytails да неуредна бухти и насекаде во меѓувреме, оваа шапка ќе се задржи топло додека ги покажувате вашата фризура.КАКО ДА се НОСАТ ВО ЗИМСКИ : Носат стилски отворено капа во студена зима, кој ќе го задржи вашето главата и ушите топло во активности на отворено, вклучувајќи фудбалски натпревари, уметничко лизгање, скијање, пешачење и одење кучиња.Дебела кабел поврзана за подобро топлина.Преферирана секојдневен капа за жените.ПОСВЕТЕН CUSTOMER SERVICE : Ако не сте задоволни со набавка за било која причина, ве молиме ги споделите со нас и Ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.ќе бидат понудени за ЦЕЛОСНА наплата или замена и ние ќе ви овозможи со најдобра услуга по продажбата.Мека на допир шапка/ топло fuzzy руно внатре/ симпатична "крзно" пом.Машина за миење и сув без проблеми.Чувајте ги вашите целата глава топло без вашиот пунџа или губење на патот, високи или ниски отворање, во зависност од тоа како ќе го носат.Заштеда на време и удобен дизајн за одмор, сите активности на отворено сезона долго.Удобно да се Носат : Оваа топла капа е направен од висок квалитет на материјалите и е дизајниран за да ви одговараат.Одлична еластичност, што капа целосно прилагодливи.Се протега за да ги собере сите noggins и луди hairdos.Тоа е толку удобно дека нема да сакате да го исклучите.ОДЛИЧЕН ИЗГЛЕД : Без разлика дали вашата коса е густа, тенок, кадрави, брановидни, директно, груба или парична казна, ако носиш и да носат beanies, нашите Beanie Tail черепот капи се за вас!Од мазна flowy ponytails да неуредна бухти и насекаде во меѓувреме, оваа шапка ќе се задржи топло додека ги покажувате вашата фризура.

Особините