.

Живина Shears Кујна Ножици Тешки Нерѓосувачки Челик Ултра Остри Кујнски Shears со Безбедноста Заклучување за Сечење на Коските, Пилешко, Месо, Риба, Зеленчук, со Подарок ?

Живина Shears Кујна Ножици Тешки Нерѓосувачки Челик Ултра Остри Кујнски Shears со Безбедноста Заклучување за Сечење на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Мулти-функционална Кујна Shears】за Користење на нашата кујна ножици може да ја подобрат својата ефикасност во подготовка на состојки, и да го спаси времето на префрлување помеѓу различни алатки.Можете да ги користите за да се намали пилешко и коски, стружење риба скали, сечкање до зеленчук, сечење низ сурово месо и така натаму. 【Висок Квалитет на Храна Ножици】Направени од 4 CR14 висок квалитет, од нерѓосувачки челик задебелена нож, на ножеви се поостри и отпорни на rusting и корозија.Светлината и напор, додека лесно надмина сите други живина ножици. 【Patended Безбедност Заклучување】безбедноста заклучување дизајн зголемува безбедноста во заклучена состојба, спречува случајно парчиња од кујната режа, и го штити вас и вашето семејство. 【Лесен за Употреба】се справи со Ергономски дизајн, мека и не се лизга, не е важно што се користи за да се лево или десно за рака, лесно може да се употреби сила, дури и во влажни раце.Додека го прават тешки за сечење работни места, пролет натоварени режим ублажување на притисокот од вашата рака и зглобовите. 【Она што Ќе Добиете за】1* Живина Shears, 1*Подарок Силикони Basting Четка, нашите грижете се-слободен 18-месечна гаранција, и пријателски услуги на клиентите.Answer : ___________________________ Note : И машина за миење на садови и миењето е соодветен, но ве молиме чувајте го сув да го продолжи животот на кујна ножици.

Особините