.

ZZABC LUSDAOGJ Шрафцигер Поставени 33-во-1 Магнетни Хексадецимален Torx Шрафцигер Малку Сет Изолирани Завртка Возачот Битови Прецизност Поправка Телефон Алатка за Полнење

ZZABC LUSDAOGJ Шрафцигер Поставени 33-во-1 Магнетни Хексадецимален Torx Шрафцигер Малку Сет Изолирани Завртка Возачот Битови

DEN 2110.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајнот е професионална и практична, на изглед е убава, и тоа е лесно да се носат.Висок квалитет и прецизност алатка за носител со силен магнет инкрустирани.Рачката е дизајнирана според ергономски рака форма, и вртете назад капа е додаден да се направи операција повеќе труд-за заштеда на енергија и удобно.Сет битови се различни, погоден за демонтажа на различни елементи, сигурен и издржлив.Производот се користи : мобилен телефон, компјутер, мал електричен апарат демонтажа алатка.Тип : Прецизност Screwdriver Model Број : Шрафцигер Set Name : Платно Торба 33 во 1 Product Код : FBB3301 Product нето тежина : 680g Product употреба : мобилен телефон, компјутер, мал електричен апарат демонтажа алатка.Дизајнот е професионална и практична, на изглед е убава, и тоа е лесно да се носат.Висок квалитет и прецизност алатка за носител со силен магнет инкрустирани.Рачката е дизајнирана според ергономски рака форма, и вртете назад капа е додаден да се направи операција повеќе труд-за заштеда на енергија и удобно.Сет битови се различни, погоден за демонтажа на различни елементи, сигурен и издржлив.Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење;Боја може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за вашето разбирање!.

Особините