.

Бебе Пелена Торба Ранец за Момче и Девојка - Мултифункционален Големи Унисекс Бебе-Торба за Мама и Тато со Менување на Pad & Pacifier Случај & Шетач Ремени, Сива

Бебе Пелена Торба Ранец за Момче и Девојка - Мултифункционален Големи Унисекс Бебе-Торба за Мама и Тато со Менување на

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✿【Држете Сè - Голем Простор за Складирање】 : 2 Големи Прегради и 19 Џебови, вклучувајќи : 3 изолација кеси за одржување на температурата на вашето бебе шишиња и 1 анти-кражба во задниот џеб за да ги зачувувате вашите вредности.Држете повеќето од бебе и ќе essentials во ред. ✿【Научни Subdivision, Јасна во Поглед】 : Нашата пелена кеси се побезбедни и повеќе хигиенски од обичните ранци.Добро организирана структура, имаат сите видови на корисни џебови, карактеристики и gizmos.Тоа е cinch да се спакуваат, го дофати и да си одат. ✿【Удобен и се Чува Чист】 : Доаѓа со менување на мат што го прави diapering едноставна додека on-the-go.Внатрешната обвивка е лесно да се избрише.Исто така, има отстранлив pacifier случај може да се одржи две pacifiers да ги задржи лесно достапни и чиста. ✿【Лесно да се Земе со Една Рака 】 : Екстра широк отвор ви овозможува брзо да се земе она што го сакате во краен случај.Во исто време за да се осигура безбедноста на бебето во вашите раце.Со истури-отпорни и лесен-за-чистење облоги, вие не мора да се грижите за истури млеко или вода. ✿【Одличен Подарок Идеален】 : Карактеристики родово-неутрални бои шема, стилски и унисекс дизајн го прави бебето торба убав избор за двете жени и мажи.Елегантен и практичен дизајн го прави погоден за многу прилики, како на пример купување, патувања, итн.

Особините