.

Baerfgnxfg Мачка Ранец Превозникот, Миленичиња Куче Ранец Дише Нето Куче Превозникот Торба Отворено Пешачење Патување Кутре Торба Рамо Превозникот Кученце Куче, Мачка

Baerfgnxfg Мачка Ранец Превозникот, Миленичиња Куче Ранец Дише Нето Куче Превозникот Торба Отворено Пешачење Патување Кутре

DEN 2160.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤Дизајниран да се направи вашето домашно милениче се чувствуваат побезбедно, поудобно, и ја даде пошироко видно поле. ✔Безбедност вграден механизам за заклучување за да спречите вашите миленици од скокање надвор, да не се изгубат или повреда на себе.На монтажни меки долната рампа е лесно да се чисти и повеќе хигиенска. ✔Мазна патент, лесен за да го отворите и затворите, трајни и практични. ✔На ергономски проширува рамо, рака ви овозможува лесно да го носат вашето домашно милениче. ✔Многу погоден за патување, пешачење, планинарење и дружење.Материјал : Полиестер cotton Color : Жолта , Зелена , Blue Package содржи : 1*домашно милениче ранец.

Особините