.

Универзитетот од Кентаки Ранец Крстот Тело Кентаки Wildcats Прашка Торба

Универзитетот од Кентаки Ранец Крстот Тело Кентаки Wildcats Прашка Торба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Најлон обвивка.Патент затворање.Ова Удобно Една Рака Универзитетот од Кентаки Ранец Карактеристики Супер Силен 1680 Denier Балистички Најлон & Повеќе Zippered Делови!.СЛУЖБЕН NCAA Универзитетот од Кентаки Прашка Ранци И Кентаки Wildcats Рамо Кеси - До 15% Врати За Поддршка на Универзитетот од Кентаки Програми!.Овој Широк Залив Универзитетот од Кентаки Една Рака Ранец Има Удобна, Крстот Тело, Поместена Рамо, Рака, Со кој се одвојува Телефон Џеб!.Оваа, Единствена од Универзитетот од Кентаки Ранец е Преполн Со Корисни Функции Како што се Шише за Вода Носителот & Пред Zippered Џеб Со Организација Панел & Копче Клип!.Ова удобно крстот тело на Универзитетот од Кентаки ранец ви дава брз пристап благодарение на неговата моно рака дизајн кој се движи лесно од вашиот назад кон градите.Здрав 1680 Denier Балистички Најлон заедно со големи патентите се направи оваа Универзитетот од Кентаки ранец трајни доволно за на училиште, или на патување.Карактеристики вклучуваат прилагодливи поместена низ телото рамо, рака, и организациска панел со клучните фоб во zippered џеб. 21.5 во x 13.5 во x 6.25 во **ОФИЦИЈАЛНАТА NCAA Кентаки Wildcats Ранци & Универзитетот од Кентаки Прашка Ранци - До 12% Врати За Поддршка на Кентаки Wildcats Програми!.

Особините