.

Nike Air Max 90 Унисекс Чевли

Nike Air Max 90 Унисекс Чевли

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.синтетички-и-мрежа.Гумен ѓон.Outsole со флексибилни cutouts за природен стил.Надворешниот материјал во кожа/ткаенина.На Nike Air Max Команда Нуди Стабилност Со Многу Амортизирање.Комбинација На Кожа, Текстил И Синтетички Материјали Во Горниот Дел Се Обезбеди Удобност, Додека Вафли Outsole Ви Дава Трајни Мулти-Површина Влечење.

Особините